Vergeet niet te stemmen!

Beste leden van de BPL,

Zoals we al eerder aan jullie hebben laten weten, hebben we de afgelopen weken een Principeakkoord cao 2016  bereikt. (klik op de link voor het volledige principeakkoord) 

Graag wilde ik jullie nogmaals vragen om voor of tegen te stemmen!

Belangrijkste afspraken zijn;
       -     Een loosverhoging van 1% (op basis van de vorig jaar afgesproken indices).

       -    Gedeeltelijke verhoging/verruiming van de ongemakkentoeslag.

       -    Beperking van de mogelijkheid tot het aanbieden van meerdere tijdelijke contracten.

       -    Verplichting tot meebetalen door je werkgever aan een WIA-verzekering.

Het feit dat we een principeakkoord hebben afgesloten geeft al aan dat we tevreden zijn met de uitkomst van de onderhandelingen.
Dat is in het verleden wel eens anders geweest. Wij denken dat de meerjarige afspraak over ‘hoe de loonsverhoging te berekenen’ veel rust heeft gegeven in de onderhandelingen.
Daarnaast proberen we met wederzijds begrip en constructieve - / zakelijke besprekingen snel tot overeenstemming te komen. Met de huidige BPW delegatie lukt dat erg goed.

Voordat een principeakkoord een definitief akkoord wordt, zijn jullie aan zet. 
Laat weten wat je van dit akkoord vind en stuur een berichtje naar info@bpl-dierenartsen.nl  (o.v.v. naam, adres en VOOR of TEGEN principeakkoord Cao 2016). Stemmen kan uiterlijk tot en met donderdag 10 december 2015.
Het spreekt voor zich dat wij het akkoord met een positief stemadvies aan jullie voorleggen.

Met vriendelijke groet het bestuur